BabyModa

Sıkça Sorulan Sorular

 

 

Kargom Ne Zaman Teslim Olur ?

 

-Siparişinizi 16.00'a kadar olurşturduysanız aynı gün 16.00'dan sonraki siparişleriniz ertesi gün kargoya verilmektedir ve kargo verildiği tarihten itibaren 1-3 iş günü içerisinde tarafınıza ulaşmaktadır. kargo süreçlerinde özel günler ve kampanya dönemlerinde değişiklik gösterebilmektedir. 

 

 

 

 

Siparişimi Nasıl Takip Edebilirim ?

 

-Sipariş verdiğiniz ürünleri sitemizin en alt kısmında bulunan kargo & teslimat ekranından takip edebilirsiniz link: babymoda.com.tr/kargotakip

 

 

 

 

Nasıl Üye Olabilirim ?

 

-Sitemize üye olmak için sitenin alt footer alanında bulunan üyelik yazısına tıklayarak veya sağ üst kısımdaki üye ol yazısına tıklayarak üye olabilirsiniz yine linke tıklayarakta üye olabilirsiniz ÜYE OL

 

 

 

 

Üyelik Bilgileri Neden Gerekli ?

 

-Üyelikte talep ettiğimiz bilgiler alışverişlerinizden sonra tarafınıza fatura kesilebilmesi için gerekli olan bilgilerdir. haricinde yine firmamızın kampanyalarından sizleri haberdar edebilmek için kullanılmaktadır. 

 

 

 

 

Bilgilerim Güvendemi ?

 

-Tarafınızca paylaşılan bilgileriniz firmamız tarafından kesinlikle üçüncü kişiler yada kurumlarla hiçbir amaç ile paylaşılmamaktadır.

 

 

 

 

Kredi Kartı Bilgilerim Güvendemi ?

 

-Alışverişerinizi tamamlayıp ödeme sayfasında kredi kartı bilgilerinizi bizler dahil hiçkimse görememektedir. sitemizde son teknoloji 3d ödeme sistemi kullanılmaktadır ve sitemiz ssl güvenlik sertifikasına sahiptir.

 

 

 

 

Kargo Bedeli Ne Kadar ?

 

-Kargo bedeli sabit 10 TL'dir 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo tarafımızca karşılanmaktadır.